Informacja dla akcjonariuszy Creotech Instruments S.A.

GPW, Debiut Creotech Instruments SA

Pismo od Zarządu

                 W nawiązaniu do opublikowanego w dniu dzisiejszym przez Creotech Instruments S.A. raportu bieżącego nr 23/2023 o brzmieniu – Podpisanie umowy z Skarbem Państwa – Agencją Uzbrojenia na realizację projektu „Przemysłowe studium wykonalności projektu konstelacji mikrosatelitów optoelektronicznych Ziemi” – i adresując zbiorczo szereg zapytań napływających do Spółki ze strony dziennikarzy, inwestorów oraz innych interesariuszy Spółki, przekazuję poniższe stanowisko Creotech Instruments.

Podpisanie umowy ze Skarbem Państwa – Agencją Uzbrojenia na realizację projektu obejmującego fazę 0 i A przygotowania konstelacji zgodnie z metodologią ECSS (European Collaboration for Space Standarization) w konsorcjum, którego liderem jest Creotech Instruments S.A., a członkiem Airbus Defence And Space, firma z siedzibą we Francji, jest umową o istotnym charakterze dla interesu i bezpieczeństwa Państwa. Z tego względu Creotech Instruments nie może udzielić dodatkowych informacji w przedmiocie poszczególnych działań objętych zakresem umowy oraz skutków dla Spółki, które z niej wynikają, ponad to co zostało przekazane do informacji publicznej zgodnie z Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne, w ramach raportu bieżącego nr 23/2023.

Z wyrazami szacunku,

dr hab. Grzegorz Brona

Prezes Zarządu, Współzałożyciel i Akcjonariusz Creotech Instruments S.A.

ico_newsletter Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wiadomości:
ico_newsletterDziękujemy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.