Oświadczenie Zarządu Creotech Instruments S.A.

blur-1853262_1920

Szanowni Państwo,

Odpowiadając na pytania zadane przez naszych akcjonariuszy, którzy zaniepokojeni są zaistniałą sytuacją geopolityczną, a w szczególności jej wpływem na działalność Creotech Instrument S.A. informujemy, że nie współpracujemy obecnie z jakimikolwiek kontrahentami z Rosji, bądź Ukrainy.

Spółka nie jest w żaden sposób uzależniona od dostaw komponentów z ww. kierunków. Jednocześnie podkreślamy, iż wszystkie zakładane procesy operacyjne przebiegają w sposób niezakłócony i zgodny z oczekiwaniami Zarządu.

Zaistniała sytuacja wskazuje na rosnące zapotrzebowanie na świecie na środki wczesnego rozpoznania, w szczególności na dane satelitarne. Jesteśmy dumni z tego, że nasi pracownicy opracowują i dostarczą w najbliższych latach własne polskie satelity rozpoznania obrazowego (powstałe w ramach programu EagleEye). A jednym z kluczowych projektów w zakresie zobrazowań dla Creotech jest program PIAST realizowany na potrzeby polskiego wojska. Projekty te realizujemy dysponując własną polską technologią uniezależniającą ich prowadzenie od zewnętrznych czynników.

Z poważaniem,

Zarząd Creotech Instruments S.A.

ico_newsletter Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wiadomości:
ico_newsletterDziękujemy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.