Nowy Chief Business Officer w Creotech Instruments

jacek mandas

We wrześniu b.r. Jacek Mandas objął stanowisko Chief Business Officer w Creotech Instruments S.A. W nowej roli Mandas zajmie się opracowaniem długoterminowej strategii sprzedaży firmy oraz jej realizacją. Będzie odpowiadał również za rozwój biznesu i ekspansję na nowe rynki globalne.

Jacek Mandas to zapalony promotor technologii kosmicznych oraz entuzjasta digitalizacji zarówno w życiu codziennym jak i w biznesie. W 2005 roku ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Geodezji i Kartografii a następnie Uniwersytet Warszawski na Wydziale Zarządzania. Posiada tytuł MBA, uzyskany na Uniwersytecie SWPS, współpracującym z Woodbury School of Business UVU (USA). Pracował w firmie Google, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój biznesu GEO w rejonie Europy Środkowej i Wschodniej. Przez ponad pięć ostatnich lat był prezesem oraz dyrektorem zarządzającym Astri Polska, spółki córki Airbusa oraz Centrum Badań Kosmicznych PAN, działającej w branży kosmicznej.

Jacek Mandas posiada doświadczenie w budowaniu strategii rozwoju spółek technologicznych, skalowaniu biznesu, pozyskiwaniu źródeł finansowania oraz komercjalizacji nowych produktów.

ico_newsletter Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wiadomości:
ico_newsletterDziękujemy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.